Witaj - w moim zakątku internetu

Polish English French Russian Spanish

Strona w trakcie tworzenia.......

 

Jednym z moich hobby jest numizmatyka. Zaczęło się bardzo dawno temu. W wieku 16 lat znalazłem amerykańską ćwierćdolarówkę, którą oczywiście mam do dnia dzisiejszego. Po jakimś czasie zacząłem przywozić jedną lub dwie monety z kraju, który odwiedziłem. Z upływem lat poszerzyłem horyzonty, zbierając zarówno monety jak i banknoty.
 

Czasami rozmawiając o moim hobby słyszę standardowe pytanie: Z których krajów masz pieniądze? Od dłuższego już czasu nie potrafię na nie odpowiedzieć. Dlatego odpowiadam, że o wiele prościej będzie zapytać: Z których krajów nie masz?

Kolejnym prawie zawsze jest: A masz takie monety z dziurkami? Uśmiecham się wówczas i odpowiadam: Oczywiście, że tak. Ale z jaką dziurką? Okrągłą czy kwadratową? Mało kto wierzy, ale mam i takie i takie.

Jak rozmówca jest zainteresowany to wspominam o trójkątnych 2 dolarówkach i elipsoidalnych 100 Mon.

Obecnie moja kolekcja zawiera zbiory ze 150 krajów i prezentuje się całkiem okazale. Zamieściłem jedynie flagi Państw, których waluty występują w mojej kolekcji.

 

 

Wytyczne do dodania nowego artukułu.

 

1.    Napisz go w edytorze Word.

2.    Zaznacz wszystko 'CTRL+A' i zmień czcionkę na Tahoma, wielkość na 12 oraz odstępy na 1,5.

3.    Następnie skopiuj całość i wklej na stronę.

4.    Aby całość wyglądała estetycznie dołącz po tytule krótki opis i wstaw podział strony

 

 

 

Zdjęcia jak to zdjęcia. Czasem udane, innym razem nie. Nie powiem abym nie przywiązywał do tego wagi. Dla jednych są one ciekawe, dla innych natomiast mało profesjonalne. Prawda jednak jest taka, że robię je z pasją, aby było co wspominać i to jest dla mnie najważniejsze.

  

 

Zamiłowanie jest ciężkie do określenia. Wiele osób uważa, że podróże. Prawda jednak jest  taka, iż jest to chęć zobaczenia nowych i ciekawych miejsc. Sens ten sam, ale logika troszeczkę inna...

Nowość

  • Kilka słów o autorze ...

      

     

    Zamiłowanie jest ciężkie do określenia. Wiele osób uważa, że podróże. Prawda jednak jest taka, iż jest to chęć zobaczenia nowych i ciekawych miejsc. Sens ten sam, ale logika troszeczkę inna...

Najczęściej czytane